"Автошрот" в Рівному - це компанія, яка спеціалізується на продажу автомобільних запчастин, включаючи шини і диски від найвідоміших брендів. Однак, якщо ваші старі шини чи диски більше не підходять для використання на дорозі, наша компанія готова запропонувати шини та диски від всесвітньо відомих виробників  для легкових авто та бусів. Однак, встановлення шин та дисків - це процес, який потребує деяких спеціальних знань та обладнання. Компанія Автошрот, авторозборка Рівне пропонує своїм клієнтам послугу встановлення та балансування шин та дисків, щоб забезпечити максимальну безпеку і комфорт під час їзди. 

При встановленні шин та дисків, спеціалісти компанії "Автошрот" виконують ряд дій:

  1. Знімають старі шини та диски, перевіряючи їх на наявність пошкоджень.

  2. Встановлюють нові шини та диски з врахуванням специфікації автомобіля.

  3. Затягують гайки з необхідним крутним моментом.

  4. Балансують колеса, щоб забезпечити рівномірний знос шин і комфортну їзду.

  5. Перевіряють налаштування системи контролю тиску в шинах (якщо вона є).

  6. Перевіряють кут нахилу та кут повороту коліс (в залежності від потреб автомобіля).

Після проведення всіх цих дій, ваш автомобіль буде готовий до безпечної та комфортної їзди.

Крім того, компанія "Автошрот" пропонує ряд додаткових послуг, таких як зберігання шин, ремонт та відновлення дисків тощо. Якщо у вас виникнуть питання про послугу встановлення та балансування шин та дисків, ви завжди можете звернутися до компанії

можливість встановленя і балансування шин та дисків на нашому шиномонтажі зі знижкою 20% Автошрот Рівне

Переваги Шиномонтажу "Автошрот" на Курчатова 18-б

Досвідчені фахівці. У "Автошрот" працюють досвідчені майстри, які знають все про шини та диски, а також про процес їх встановлення та балансування. Вони зможуть надати вам професійну консультацію та допомогу в підборі шин та дисків для вашого автомобіля.

  1. Висока якість робіт. Компанія "Автошрот" використовує сучасне обладнання та технології, що дозволяє забезпечити високу якість виконаних робіт. Майстри компанії докладають максимум зусиль, щоб забезпечити максимальну безпеку та комфорт під час їзди.

  2. Широкий вибір шин та дисків. У "Автошрот" великий вибір шин та дисків від найвідоміших брендів для різних типів автомобілів. Ви можете бути впевнені, що отримаєте оптимальний вибір для вашого автомобіля.

  3. Приємні ціни. Компанія "Автошрот" пропонує конкурентні ціни на всі послуги, що надаються. Ви зможете знайти оптимальне рішення для себе за доступну ціну.

  4. Додаткові послуги. Крім встановлення та балансування шин та дисків, "Автошрот" пропонує ряд додаткових послуг, таких як зберігання шин, ремонт та відновлення дисків тощо. Ви зможете отримати всі необхідні послуги в одному місці.

Отже, якщо вам потрібно встановити нові шини та диски на свій автомобіль, "Автошрот" є відмінним вибором. Компанія пропонує якісні послуги за доступними цінами

Шиномонтаж це одна з найважливіших технологічних операцій, що визначають правильність експлуатації гуми, пробіг коліс, комфортність і безпеку їзди. Від правильного балансування покришок і дисків в значній мірі залежить якість функціонування всієї ходової частини автомобіля і його ресурс.

 Сучасний шиномонтаж в Рівному  - це якісне обладнання і  ремонту шин і дисків.

Шиномонтаж м. Рівне вул.Курчятова 18 б